Mikrocement System

Home / -portfolio / Mikrocement System

Mikrocement System

Jest to cienkowarstwowy system o grubości zaledwie 2-3mm, posiadający doskonałe właściwości mechaniczne, plamo i wodoodporne. Beton woskowany idealnie nadaje się na podłogi, schody, ściany, blaty kuchenne, meble, parapety, kuchnie, łazienki i kabiny prysznicowe. Dzięki szerokiej gamie barw, faktur i sposobów wykończenia (mat, satyna, połysk) każdy znajdzie coś dla siebie.

Ogromnym atutem zastosowania mikrocementu jest to, że możemy go wyłożyć na istniejących już płytkach, tynkach, gipsach… co oszczędzi nam wiele czasu i pracy przy remoncie, a przede wszystkim oszczędzi kurzu i bałaganu. Tak więc śmiało możemy zaliczyć mikrocement do jednych z najlepszych rozwiązań renowacyjnych.

Dzięki wysokiej przyczepności i elastyczności do podłoża mikrocement można łączyć w pionie lub poziomie bez zbędnych łączeń. Stosuje się często w obiektach komercyjnych i mieszkaniowych typu: galerie handlowe, biura, dyskoteki, hotele, restauracje, szkoły oraz w budownictwie mieszkalnym.

Konserwacja ogranicza się jedynie do czyszczenia powierzchni przy użyciu wilgotnej ściereczki oraz wosku. Jest prosta i zajmuje naprawdę niewiele czasu. W porównaniu do innych rozwiązań renowacyjnych, mikrocement jako jeden z nielicznych produktów może łączyć się z takimi strukturami jak drewno, stal oraz tynk. Doskonały wybór pozwalający na innowacyjne rozwiązania.

Mikrocement to trwały, podłogowy i ścienny system betonów polimerowych
Cienkowarstwowy system barwionych betonów żywicznych wykładanych na powierzchnie poziome i pionowe przeznaczonych do obiektów przemysłowych i użyteczności publicznej narażonych na obciążenia odpowiadające średnim i ciężkim warunkom ruchu pieszych.WWW.3DPODŁOGI.PL
Date 25 Sty 2017 Kategoria ALL Autor Rafał Wojtyniak