Kamienny Dywan

Home / -portfolio / Kamienny Dywan

Kamienny dywan

Jest to połączenie dwóch składników – żywicy i kruszywa (rzecznego, marmurkowego lub perłowego). Rozwiązanie bardzo praktyczne i niezwykle estetyczne, trwałe i uniwersalne. Odporne na warunki atmosferyczne występujące w tej części geograficznej, eliminujące znane problemy z odpadaniem płytek. Kamienny Dywan to również propozycja dla tych, którzy szukają alternatywy dla płytek, paneli, wykładzin…

Kamienny dywan to rewolucyjne i prawdopodobnie najlepsze rozwiązanie do zastosowania na tarasach, balkonach, schodach, chodnikach, podjazdach, basenach, saunach, garażach. Pojawia się też coraz częściej we wnętrzach domów, lokali, warsztatach, magazynach itd.

System stosowany przez naszą firmę jest rozwiązaniem wręcz idealnym i długowiecznym na nasze balkony, tarasy i inne powierzchnie zewnętrzne zamiast np. płytek gresowych. Cechuje go duża wytrzymałość mechaniczna, brak fug i dylatacji, mrozoodporność, wodoszczelność, odporny na chemikalia, ścieranie, szorowanie, nie blaknie, antypoślizgowy, łatwy w utrzymaniu czystości.

Poniżej przedstawiamy kilka wzorów kolorystycznych kamiennego dywanuCENA ZA M2 KAMIENNEGO DYWANU…
WWW.3DPODŁOGI.PL
Date 26 Kwi 2017 Kategoria ALL Autor Rafał Wojtyniak