POSADZKI ŻYWICZNE

Home / POSADZKI ŻYWICZNE

Posadzki żywiczne poliuretanowe gładkie to technologie które w polskiej branży budowlanej są nowością, a które do niedawna były znane wyłącznie w niektórych krajach europejskich oraz w Stanach Zjednoczonych. Główną zaletą posadzek żywicznych jest bezspoinowa technika wykonania, która pozwala uzyskać dużą gładką powierzchnię bez widocznych łączeń, co sprawia że pomieszczenie wydaje się większe. Mamy też do dyspozycji bogatą gamę kolorów, bo żywica może być barwiona w masie. Żywiczną posadzkę możemy wykończyć w połysku, macie lub półmacie, co również poszerza wybór efektu finalnego. Wielkim walorem jest możliwość stosowania pod tego typu powłoką ogrzewania podłogowego. Z zalet użytkowych warto wymienić wytrzymałość, odporność na promieniowanie UV i wyjątkową łatwość utrzymania w czystości. Taka podłoga jest bardzo higieniczna, dlatego bywa polecana alergikom.

Systemy posadzek żywicznych:ResinFloor System

Samorozlewny system posadzkowy przeznaczony do stosowania w obiektach przemysłowych i użyteczności publicznej narażonych na obciążenia odpowiadające średnim i ciężkim warunkom transportu kołowego oraz intensywny ruch pieszy. Odporny na uderzenia, nacisk i wstrząsy typowe dla załadunku średnich i ciężkich towarów.

Zastosowanie:

– obiekty usługowe

– obiekty użytku publicznego

– obiekty mieszkalne

 

Posadzki żywiczne dekoracyjne oprócz mieszkań i domów przeznaczone są również do takich obiektów jak: muzea, szkoły, miejsca wypoczynku, sklepy, ośrodki kultury i ochrony zdrowia oraz w budynkach o przeznaczeniu biurowym, użyteczności publicznej itd. Oferta żywicznych posadzek dekoracyjnych wychodzi naprzeciw indywidualnym potrzebom na estetyczne posadzki stosowane w budynkach lub pomieszczeniach handlowych, wypoczynkowych i usługowych. Na posadzce możemy zastosować kolorowe płatki, kruszywa i specjalne wypełniacze. Uzyskuje się również ogromne możliwości tworzenia różnorodnego wyglądu powierzchni posadzki o zróżnicowanych właściwościach technicznych. Żywiczne posadzki dekoracyjne projektowane i wykonywane są w ogromnej różnorodności barw i ich odcieni, również na indywidualne zamówienie. Taka możliwość daje wspaniałe, kreatywne narzędzie architektom wnętrz lub umożliwia wykończenie wnętrz w kolorystyce opartej o logo firmy.

Jeżeli są Państwo zainteresowani wykonaniem oraz informacją ile kosztują posadzki żywiczne gładkie poliuretanowe zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.

Posadzki żywiczne zapraszamy do obejrzenia naszych realizacji…